Make - Kūrybinė dizaino studija

Make - Kūrybinė dizaino studija

Laisvai samdomas specialistas
Klaipėda
El. parduotuvių kūrėjai
Interneto svetainių kūrėjai
Svetainių talpinimas - hostingas
Grafikos dizaineriai
Rodyti visus

Aprašymas

Grafinio dizaino paslaugos

 • Logotipų kūrimas

  Nuo €279.00

  Make – profesionalus logotipų kūrimas. Rasti komandą, kuri pristato kūrybinį užsakymą laiku ir už nedidelį biudžetą nėra lengva. Mes didžiuojamės savo patikimumu, laiku atliekant darbą ir užtikrinant profesionalų, nepriekaištingą logotipo dizainą, kuris ne tik atrodys nuostabiai, bet ir komunikuos su Jūsų klientais. Mūsų meniškumas yra suderintas su mūsų profesionalumu, techniniais įgūdžiais ir gera kaina.

 • Interneto svetainių kūrimas | Tinklapių kūrimas

  Nuo €249.00

  Internetinė svetainė – viena svarbiausių priemonių, norint pasiekti, kad jūsų verslas būtų matomas, žinomas ir efektyvus. Šiandien, visi naudojasi internetinės paieškos galimybėmis ir tikisi surasti ten reikalingą informaciją. Labai svarbu, kad internetinė svetainė būtų informatyvi, naudinga, stilinga ir, žinoma, patogi naudojimui. Klientas turi greitai ir lengvai rasti reikiamą informaciją, jo neturi erzinti svetainės dizainas, o pateikta informacija turi būti konkreti ir aiški. Toks jūsų įmonės paslaugų, prekių pateikimas sudarys apie jus teigiamą įspūdį, bei norą su jumis bendradarbiauti.

 • Elektroninių parduotuvių kūrimas

  Nuo €599.00

  Make – profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas. Šiandien vis daugiau galimybių vykdyti verslą. Pasikeitė ir erdvės suvokimas: jei prieš keletą dešimtmečių verslą buvo įmanoma vykdyti tik fizikėje plotmėje, tai šiandien tai galima padaryti ir internete. Elektroninė parduotuvė yra puikus pasirinkimas norintiems vykdyti prekybą internetu. Tai – vieta, kurioje prekės arba paslaugos parduodamos interneto vartotojams. Tuo tarpu pastarieji gali matyti prekių ar paslaugų asortimentą ir įsigyti tai, kas aktualu. Verta pabrėžti, kad elektroninė parduotuvė yra puikus pasirinkimas abiems pusėms. Tiek pardavėjas, tiek pirkėjas turi galimybę džiaugtis puikiais privalumais.

 • Pakuočių dizainas / kūrimas

  Nuo €279.00

  Pakuočių dizaino kūrimas – viena svarbiausių procesų, kurio negali pamiršti nei vienas gamintojas. Priešingai, į procesą būtina investuoti labai daug, nes tai – viena geriausių investicijų. Net ir tuo atveju, jei pagaminsite pačios aukščiausios kokybės produktą, nenustebkite išgirdę, jog jam kažko trūksta. O trūksta tai tikrai – jam reikia įvairius kriterijus atitinkančios pakuotės.

 • Grafinio dizaino paslaugos

  €25.00 / valanda

  Apsidairykite aplink – netruksite pastebėti, jog grafinis dizainas jus lydės visur: pradedant rytinės kavos pakuote ir užbaigiant laikraščiu, kurį skaitote kasdien; pradedant įmonės, kurioje dirbate firminiais blankais ir užbaigiant reklaminiais stendais, kuriuos gatvėse matote kasdien.Pakuotės, firminis stilius skrajutės, vizitinės kortelės – tai tik keletas jus kasdien lydinčių elementų, kurie neįsivaizduojate be firminio stiliaus.

 • Firminio stiliaus kūrimas

  €25.00 / valanda

  Firminis stiliaus svarba yra labai didelė. Nieko keista, jog firminio stiliaus svarba pastebėta jau seniai, todėl tai nėra nauja sąvoka. Tai – galimybė pranešti apie savo verslą, jį reklamuoti, o svarbiausia – visiems atskiriems verslo komponentams suteikti tuos pačius akcentus, dėl kurių, jūsų įmonė bus atpažįstama per įvairius gaminius (plakatus, firminius blankus, skrajutes ir pan.). Vis dėlto, tam, kad firminis stilius egzistuotų ir neštų naudą, jis pirmiausia turi būti sukurtas. Firminio stiliaus kūrimas yra tai, be ko, sėkmingo gyvavimo, šiandien jau nebegali įsivaizduoti daugybė verslų. Tai – vienas svarbiausių procesų siekiant verslo žinomumo ir sėkmės. Ir, jei firminis stilius nėra naujiena, tai jo kūrimui šiandien skiriamas kur kas didesnis dėmesys nei anksčiau.

Komentarai

Siųsti žinutę