Kuriame nepamirštamas vartotojų patirtis

Kuriame nepamirštamas vartotojų patirtis

Įmonė (UAB)
Kaunas
Interneto svetainių kūrėjai
Svetainių talpinimas - hostingas
Mobiliųjų aplikacijų kūrimas
Tinklalapių projektuotojai
UX specialistai
Grafikos dizaineriai
SEO specialistai
Tekstų rašytojai
Programuotojai
Marketingo specialistai
Rodyti visus

Aprašymas

Dinamiškoje ir kasdien besikeičiančioje aplinkoje padedame prekių ženklams sukurti stiprius ryšius su vartotojais

 

INTERNETINĖS SVETAINĖS 

Visos galimybės, kad interneto puslapis būtų ne tik prekės ženklo vizitinė kortelė internete.

Žmonės keliauja ieškodami pojūčių. Užtenka kelių sekundžių įspūdžiui sukurti. Todėl svarbu tinkamai pasitikti ir iš karto įtraukti lankytojus. Kad ir koks prekės ženklas esate, jūs – unikalus ir savo lankytojams galite duoti tai, ko jie neranda kitur. Mes sukursime pažangiausius skaitmeninius sprendimus tam, kad jūsų lankytojų naršymo patirtis būtų ryški, įtraukianti ir nepamirštama.

 

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS

Technologijos gali padėti e-verslui veikti stabiliau, o vartotojams – apsipirkti maloniau.

Gera pirkti ten, kur galvojama apie jus. Kur nereikia gaišti laiko, viskas aišku, paprasta ir paruošta jums, nes jus jau pažįsta. Elektroninėje parduotuvėje dabar taip pat, kaip jūsų mėgstamoje krautuvėje prie namų. Patogi, vartotojui draugiška aplinka, personalizuoti prekių pasiūlymai, šiuolaikiškas dizainas – sukursime tokią el. parduotuvę, į kurią vartotojams norisi grįžti, o jums – nesudėtinga valdyti.

 

MOBILIOSIOS APLIKACIJOS

Individualūs mobilieji sprendimai, kad visada būtumėte šalia savo klientų.

Tūkstančiai mūsų dieną pradedame naršydami programėlėse. Todėl ir jums padėsime jose kasdien pasitikti savo lankytojus. Puikiai išmanome mobiliąsias technologijas ir padedame būti matomiems „Android‟ ir „iOS‟ platformų išmaniuosiuose įrenginiuose. Esame patyrusi programavimo ir dizaino profesionalų komanda, kuri įgyvendins ambicingiausias jūsų idėjas ir sukurs programėlę pagal naujausias technologijų ir dizaino tendencijas.

 

VIZUALINIS IDENTITETAS

Jūsų unikalumas yra konkurencinis pranašumas. Tegul jis būna matomas.

Visur ir visada žmonės pirmiausia myli akimis. Tai, kaip atrodome, daug pasako apie tai, kokie esame. Todėl nesvarbu, kas Jūs – solidi finansinė institucija ar demokratiškas jaunas start-up‘as, – padėsime susikurti autentišką vizualinį identitetą. Nuo logotipo, interneto svetainės dizaino iki prekės ženklo ar firminio stiliaus – vientisumas atskleis prekės ženklo charakterį, leis išsiskirti iš kitų ir atkreipti į save dėmesį.

 

REKLAMINIS PUSLAPIS

Efektyvus būdas pateikti vartotojams aktualią informaciją ir paskatinti atlikti jums reikalingą veiksmą.

Emocijos įkvepia, tačiau vien jų neužtenka. Kad reklamos kampanija internete būtų efektyvi, svarbu iš jos tikslingai nukreipti vartotoją ten, kur jis gautų detalios informacijos ir priimtų konkretų sprendimą. Nukreipiamasis reklaminis puslapis (angl. landing page) neleis vartotojams klaidžioti ir padės iškart sužinoti daugiau, užsiregistruoti ar atlikti kitą norimą veiksmą. Aiški žinutė, patogus išdėstymas – reklaminis puslapis turi savo taisykles, o mes žinome, kaip jas panaudoti veiksmingai.

 

PREZENTACIJOS

Reikšmingos istorijos netelpa į šablonus. Papasakokite jas taip, kaip jos nusipelno.

Net nuobodžiausius dalykus galima paversti patraukliais ir parduodančiais. Viskas priklauso nuo tikslo, fantazijos ir tinkamai parinktų priemonių. Animacija, patrauklūs ir lengvai suprantami infografikai, vaizdo bei garso įrašai gali daryti stebuklus ir sausus faktus paversti gyvu, dėmesį prikaustančiu turiniu. Kad ir kokie netradiciški bus jūsų sumanymai – sukursime prezentaciją, kuri pasieks auditorijas ir padės papasakoti jūsų istoriją efektingai ir efektyviai.

 

KELETAS ATLIKTŲ DARBŲ:
https://bookylist.com
http://aikidocenter.org
http://bustoturas.lt
http://imcite.com
http://eksportas2017.lt

 

 

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.